Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Samantu Tīnu «Jaunajā vilnī» dēvē par Sniega karalieni

FOTO: instagram/samantatina

Jau gandrīz vienu nedēļu latviešu dziedātāja Samanta Tīna atrodos Krievijas pilsētā Sočos, kur 3.septembrī sāksies jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis». Izdevumam «Kas Jauns» Tīna atradusi laiku pastāstīt, kā viņai tur sokas.

Nav noslēpums, ka smago mēģinājumi laikā «Jaunā viļņa» veidotāji mēdz būt skarbi un dalībniekus novest līdz pat asarām, tomēr Samantu Tīnu konkursa galvenais režisors Aleksandrs Revzins neaiztiekot, vien pačukstot austiņā, ja nepieciešamas kādas izmaiņas.

Tāpat Tīna atklājusi, ka daudzi konkursa dalībnieki vēlas ar viņu sadraudzēties, taču dziedātāja nav braukusi uz konkursu to darīt. Atturīgās attieksmes dēļ viņa jau nodēvēta par Sniega karalieni.

Mēģinājumu grafiks esot ļoti nežēlīgs un brīvais laiks neatliekot teju nekam. Samanta «Kas jauns» pastāstīja, ka mēģinājumu telpu drīkstot pamest tikai atskaitoties, kur un uz cik ilgu laiku. Tāpat konkursa organizatori uzrauga dalībnieku ēdienkarti, kā arī piekodinājuši veselības dēļ nedoties peldēties, pretējā gadījumā varot uzreiz krāmēt ceļasomas un braukt mājās.

Pirms došanās uz Sočiem dziedātājai sagatavoties palīdzēja vesela komanda - komponists Raimonds Pauls, aktrise un režisore Rēzija Kalniņa ar vīru Aināru Rubiķi, kā arī vokālā pedagoģe Ilze Dzenīte.

Savukārt sociālajos tīklos Samanta Tīna nereti publicē dažādas fotogrāfijas, kurās atrāda savus skatuves tērpus.

Uz augšu
Back