Izbalsots un atmaskots šova "Balss maskā" jaunās sezonas pirmais dalībnieks

FOTO: publicitātes

Svētdien, 7. martā, kanālā TV3 un televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvoja savdabīgākā muzikālā šova “Balss maskā” 2. sezona. Šova pirmajā raidījumā uz skatuves pirmos pavedienus atklāja sešas košas un neparastas maskas – Spēkavīrs, Zilais Pūķis, Saules Meita, Baltais Vilks, Sēne un Siļķe Kažokā. Pirmo detektīvi detektīvi atmaskoja Zilo Pūķi, zem kura maskas slēpās žurnāliste Una Ulme.

Šova “Balss maskā” otrās sezonas pirmajā raidījumā pirmo detektīvi atmaskoja mīlīgo un ņipro Zilo Pūķi no pasaku valstības, zem kura maskas slēpās žurnāliste Una Ulme. Zilais Pūķis skatītājus pārsteidza ar izjusto Kailijas Minogas dziesmas “In your eyes” izpildījumu. Detektīvi minēja, ka zem maskas varētu būt grupas “Prāta Vētra” menedžere Aija Auškāpa, psiholoģe Aina Poiša vai Inga Bērziņa, mūziķe Maija Sējāne, TV personība Kristīne Virsnīte vai kāda no pašmāju influencerēm – Beta Beidz, Sindija Bokāne vai Katrīna Sauliete.

Detektīve Samanta Tīna neslēpa pārsteigumu, zem maskas ieraugot Unu: “Ak šausmas, es esmu šokā! Mīļās Latvijas dāmas, kundzes un jaunkundzes, lūdzu, paskatieties uz Unu Ulmi – viņa izskatās kā 18 gadus jauna meitene, tādēļ arī mūsu minējumi bija par jaunām meitenēm!”

Detektīvu komplimenti nemaz nemulsināja Unu: “Skaistumam nav gadu. “Kad jūs sākāt šo jauno meiteņu minēšanu, es sapratu, ka man ar seksuālo enerģiju viss vēl ir kārtībā!”

Unai dalība šovā ir bijis īsts izaicinājums: “Samanta ieraudzīja to uztraukumu, man bija mandrāža. Es esmu publisks cilvēks, bet uz skatuves nejūtos kā savā lauciņā. Man šī bija totāla kāpšana ārā no komforta zonas. Pēdējo reizi biju dziedājusi pamatskolas korī, tādēļ man nācās arī šīs iemaņas apgūt, un man iepatīkās, un es dzirdēju, ka man ir balss un ka tā skan, lai arī cik kritiski detektīvi izsakās, jūs nezināt, kā tā skanēja pirms tam!”

Jau nākamsvētdien, 14. martā plkst. 20.00 skaties raidījuma “Balss maskā” otro epizodi kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 un uzzini pirmos pavedienus par sešām jaunām maskām - Fēniksu, Ciklopu, Planētu, Taureni, Zebru un Lūsi.

Uz augšu
Back