Klāt šova "X Faktora" jaunā sezona! Iepazīsties ar pirmās epizodes dalībniekiem

Sejas.lv
Klāt šova "X Faktora" jaunā sezona! Iepazīsties ar pirmās epizodes dalībniekiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Svētdien, 12. septembrī, kanālā TV3 pie skatītājiem atgriezīsies muzikālais šovs "X Faktors" ar tā ceturto sezonu, kur jaunie talanti no visas Latvijas sāks cīņu par 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju "Universal Music Group".

Ceļā pretim uzvarai dalībniekus atbalstīs šova vadītājs Markus Riva, savukārt viņu sniegumu vērtēs žūrija – Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Intars Busulis un Reinis Sējāns. Uzzini vairāk par šova norisi un to, kas tevi sagaida jau pirmajā raidījumā!

Muzikālā sacensība norisināsies trijos posmos 14 raidījumu garumā - pirmajā posmā dalībnieki tiksies “TV atlasēs”, kur būs iespējams iepazīt spilgtākos dalībniekus un viņu sniegumu, otrajā posmā gaidāmi dramatiskie “Krēslu izaicinājumi”, kuru laikā tiks noskaidroti finālisti un katra mentora komandas dalībnieki četrās kategorijās - puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, 25+, kā arī vokāli instrumentālās grupas. Savukārt noslēdzošajā posmā “Fināla tiešraidēs” no 6. novembra sešu raidījumu garumā sacentīsies 12 finālisti, kuri profesionāļu vadībā sāks savu ceļu pretim lielajai skatuvei. Šova lielais superfināls gaidāms 12. decembrī, kad tiks noskaidrots šova uzvarētājs!

Pirmajā TV atlašu raidījumā uz skatuves kāps 18 dalībnieki, kuri būs gatavi pierādīt, ka viņu unikālais balss skanējums, oriģinalitāte, tēls vai personība ir pelnījis nokļūt nākamajā atlases kārtā.

Dalībnieku vidū būs atpazīstami mākslinieki - mūziķe Sandija Vīgante, programmētājs Viktors Dobkevičs, kurš savus spēkus izmēģināja jau "X Faktora" trešajā sezonā, izstājoties "Krēslu izaicinājumos", grupa "Madara", kura piedalījusies Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē, "Tik Tok" dīdžejs Chriss Wess un Elizabete Matvejeva, kura sevi dēvē par "mašīnu bez bremzēm" un ir atgriezusies, jo trešajā sezonā «Krēslu izaicinājumos» īsi pirms beigām Elizabetei nācās atbrīvot krēslu.

Ar savu talantu dalīsies arī 17 gadus vecā dziedātāja Jūlija Leviona, kura sevi dēvē par "ekskluzīvo", un tādas esot arī viņas dziesmas – "ekskluzīvas un neatkārtojamas", jo meitene pati sacer gan vārdus, gan komponē mūziku. Kad Markus Riva vaicā, kā viņa ir gatavojusies priekšnesumam, Jūlija pārliecinoši atbild: "Zvaigznēm vienmēr jābūt gatavām."

Uz dalību šovā pretendēs arī brazīlietis Rodrigo, kurš ieradies Latvijā, lai spēlētu futbolu, taču, iepazinies ar meiteni, nolēmis te palikt un šovā piepildīt savu sapni. Rodrigo dziesmas latviešu valodā ir izpelnījušās lielu fanu uzmanību sociālajos tīklos, tādēļ viņš atlasē izpildīs "Prāta vētras" un "Musiqq" dziesmu "Debesis iekrita tevī".

Citu dalībnieku vidū būs arī angļu valodas skolotāja Jeļena Kezikova, kura sākusi dziedāt vien 41 gada vecumā pēc smagas traģēdijas, dziesminieks Kārlis Sīmanis no Smiltenes, sirsnīgā dziedātāja Kristena Cīrule no Augšlīgatnes, gaļas kontroliere Una Gotoreva, skaistuma speciāliste Daniela Pallo, meiteņu trio "We", multiinstrumentālists Armands Rutkovskis, atraktīvais Marks Senkovs, veselības centra biroja administratore Terēze Millere, ģimenes duets "Jānis un Kaiva Upleji" un vakaru noslēgs talantīgā Grēta Grantiņa no Talsu novada Ģibuļim, kurai "kaimiņos pāri laukam dzīvo Intars Busulis", kā smejot atklāj talantīgā jaunā māksliniece.

Seko līdzi jauno talantu muzikālajam piedzīvojumam katru svētdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.00!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu