Olga Kambala iecienījusi solāriju kopš deviņu gadu vecuma

FOTO: Ekrānuzņēmums

Fitnesa entuziaste un uzņēmēja Olga Kambala šovā "Slavenības. Bez filtra" stāsta, ka sauļojas solārijā jau no deviņu gadu vecuma un kopš tā laika nav pārstājusi.

Kambalu mājās kopš pērnā gada mājsēdes ir arī pašiem savs virs gultas novietots solārijs gadījumiem, kad skaistumkopšanas pakalpojumi nav pieejami: "Es zinu, ka tas tagad nav moderni, bet es esmu deviņdesmito gadu upuris. Sauļojos visu laiku, un tā ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa - arī tad, kad biju stāvoklī, piemēram, ar trešo bērnu."

Blondīne nepieciešamību pēc solārija pamato ar to, ka viņai ir ļoti bāla āda: "Man ļoti nepatīk, kā es izskatos, kad esmu balta. Sauļojos joprojām un sauļošos līdz vecām dienām."

Šo iegādāto ierīci regulāri izmanto ne tikai Olga, bet arī viņas draudzenes un pat vīrs Kaspars Kambala, kurš laiku zem lampām izmanto, lai meditētu. Kambalu mājas solārijs neesot tik jaudīgs kā tie, kas salonos, - sauļošanās ilgst apmēram 40 līdz 50 minūtes. Sieviete saka, ka tā var arī aizmigt. "Nevajadzētu aizmirst apgriezties uz otru pusi," dod padomu Olga, kas jokojot sevi sauc par "solārija zaķi".

Uz augšu
Back